Seriale

Oto motyw przewodni „Obi-Wana Kenobiego” – posłuchajcie orkiestry pod batutą samego Johna Williamsa!

Już dziś na Disney+ zadebiutuje najnowszy serial aktorski Star Wars. Wyczekiwany przez fanów od lat projekt poświęcony postaci Obi-Wana Kenobiego dał szansę powrotu do świata Gwiezdnych wojen nie tylko wcielającemu się w tytułowego bohatera Ewanowi McGregorowi czy Haydenowi Christensenowi, ale również – po znacznie krótszej przerwie rzecz jasna – Johnowi Williamsowi.

Nie wydawało się, abyśmy mieli jeszcze usłyszeć nowe kompozycje legendarnego muzyka w świecie Gwiezdnych wojen po The Rise of Skywalker, a jednak, jak ujawniono kilka miesięcy temu, Williams wziął udział w powstawaniu ścieżki dźwiękowej do serialu o Obi-Wanie. I choć za ogół muzycznej tożsamości projektu odpowiada Natalie Holt, John Williams napisał motyw przewodni dla głównego bohatera.

Wczorajszego wieczora w czasie panelu na Star Wars Celebration fani mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć nowy temat muzyczny brodatego mistrza Jedi. Teoretycznie był to ekskluzywny pokaz, ale jak wiadomo, w dzisiejszych czasach podobne eventy trudno utrzymać w kompletnej izolacji i, podobnie jak zwiastun 3. sezonu The Mandalorian, motyw wykonywany przez orkiestrę dyrygowaną przez samego Williamsa został nagrany i bardzo szybko trafił do sieci. Wysłuchać możecie go poniżej.

Pierwsze dwa odcinki Obi-Wana Kenobiego trafią na Disney+ już dziś. Kolejne udostępniane będą w środy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.