Seriale

„Obi-Wan Kenobi” z największą oglądalnością ze wszystkich seriali oryginalnych na Disney+

Od premiery pierwszych dwóch epizodów Obi-Wana Kenobiego minęło już parę dni, a w momencie pisania tego artykułu zaledwie kilkanaście godzin dzieli nas od debiutu odcinka 3., w związku z czym do sieci zaczęły spływać pierwsze informacje na temat tego, jak serial wypada pod kątem oglądalności. Wychodzi na to, że radzi sobie lepiej niż jakikolwiek inny.

Jak podaje m.in. oficjalny profil serialu, Obi-Wan Kenobi właśnie zyskał miano najchętniej oglądanego serialu oryginalnego na Disney+ w momencie premiery (w ujęciu globalnym, czyli brane są pod uwagę statystki ze wszystkich krajów, gdzie dostępna jest platforma).

Tym samym przygody brodatego Jedi pobiły hity pokroju Lokiego, WandaVision czy nawet The Mandalorian, który do tej pory królował we wszelkich rankingach.

Na ten moment ani oficjalne, ani żadne niezależne źródła nie podały konkretnych liczb, natomiast możemy spodziewać się, iż takowe pojawią się w najbliższych dniach.

Przypomnijmy, że już niebawem także my będziemy mogli dołożyć swoją cegiełkę do podobnych wyników, bowiem na 14 czerwca zaplanowany jest start Disney+ w Polsce. W tym samym dniu ukażą się także cztery odcinki Kenobiego.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.