Seriale

[Plotka] Cal Kestis bohaterem własnego serialu na Disney+. Cameron Monaghan w roli Jedi

Nowe plotki sugerują, że Cameron Monaghan, który wciela się w postać Cala Kestisa w grach Jedi: Fallen Order i nadchodzącym Jedi: Survivor, może wystąpić w gwiezdnowojennym serialu aktorskim.

Jeden z branżowych insiderów, Kristian Harloff, przekazał w swoim najnowszym podcaście plotki, jakie zasłyszał od zaufanego źródła. Dowiadujemy się, że Monaghan ma odegrać główną rolę w serialowym spin-offie gier z serii Jedi. Oto pełna wypowiedź dotycząca przecieku:

„Plotka, plotka, plotka… Muszę podkreślić – to niepotwierdzona informacja! Dostałem ją od kogoś, komu ufam. Mówił mi, że to sprawdzone wieści… Podobno trwają prace nad serialem o Calu Kestisie dla Disney+. Plotka głosi, że Cameron Monaghan został zakontraktowany, by zagrać postać z Upadłego zakonu w serialu aktorskim dla Disney+. Nie ma ustalonej daty produkcji, ale moje źródło mówi mi, że projekt powstaje.”

Pełny raport Harloffa znajdziecie poniżej:

Cal został zaprezentowany w Jedi: Fallen Order jako ukrywający się uciekinier, walczący o przetrwanie w galaktyce rządzonej przez Imperium. Spotkanie Cere Jundy i Greeza Dritusa odmieniło jego los, przywracając mu wiarę w samego siebie i wartości wyznawane przez Jedi, do których należał. Gra przedstawia drogę bohatera do zaakceptowania przeszłości oraz jego próbę odbudowy Zakonu, zakończoną decyzją o zniszczeniu holokronu z danymi dzieci wrażliwych na Moc. Nadchodzące Jedi: Survivor ma stanowić kontynuację przygód rudowłosego bohatera.

Warto zwrócić uwagę, że wydarzenia z obu gier dzielić ma aż 5 lat odstępu. To spora luka, która idealnie pasowałaby jako piaskownica dla twórców ewentualnego serialowego spin-offu. W przypadku live-action mamy również podanego na tacy aktora do roli Cala, bowiem Cameron Monaghan użyczył protagoniście gier nie tylko swojego głosu, ale też aparycji.

Na ten moment jest to oczywiście tylko plotka i garść naszych spekulacji. Będziemy Was na bieżąco informować, gdy dowiemy się czegoś więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.