Seriale

3. sezon „The Mandalorian” z dokrętkami

Jakiś czas temu weszliśmy już w drugą połowę roku, co oznacza, że przed nami kolejne ekscytujące premiery seriali z uniwersum Star Wars. Choć debiutujący pod koniec sierpnia Andor zdaje się być czarnym koniem pośród zapowiedzianych gwiezdnowojennych produkcji aktorskich, to okazuje się, że fani wciąż najmocniej czekają na kontynuację przygód Dina Djarina i Grogu, mającą ukazać się na początku 2023 r.

Zanim jednak dojdzie do wypuszczenia jakiejkolwiek produkcji na Disney+, wymaga ona doszlifowania. Wiążą się z tym chociażby dokrętki, których niedawno doczekał się 3. sezon The Mandalorian, o czym poinformowała Katee Sackhoff. Aktorka odgrywająca Bo-Katan Kryze miała pojawił się na odbywającym się w dniach 1-3 lipca Colorado Fan Expo, jednak nie udało się jej tam dotrzeć. O powodach nieobecności poinformowała na swoim instagramowym profilu.

„Skończyło się na tym, że musiałam popracować znacznie później niż przewidywałam na planie pewnego małego serialu, który wszyscy znamy i kochamy, więc bardzo trudno było mi dotrzeć na konwent. Tak każe obyczaj.”

Warto podkreślić, iż całkiem niedawno o swoim udziale w dokrętkach informował również Giancarlo Esposito, wcielający się w rolę moffa Gideona.

Przypomnijmy, że podczas tegorocznego Star Wars Celebration doczekaliśmy się ujawnienia wielu szczegółów najnowszego sezonu Mandalorianina, a także zwiastuna produkcji, lecz większość materiałów ukazała się w sieci wyłącznie dzięki fanowskim nagraniom z imprezy i do dziś nie opublikowano ich oficjalnie.

Premiera 3. sezonu The Mandalorian zaplanowana jest na luty 2023.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.