Filmy

Zdjęcia do filmu Star Wars Taiki Waititiego rozpoczną się już niedługo

W grudniu przyszłego roku na ekrany kin zawitać ma kolejna gwiezdnowojenna produkcja filmowa, pierwsza od czasu premiery Epizodu IX w 2019. Jest to projekt Taiki Waititego, który oryginalnie debiutować miał znacznie później, bo dopiero w roku 2025, jednak po problemach z Rogue Squadron Lucasfilm pozostaje zdeterminowany, aby wypuścić cokolwiek w terminie planowanym początkowo dla filmu Patty Jenkins.

Najnowszy raport opublikowany przez The Hollywood Reporter potwierdza taki stan rzeczy oraz poprzednie doniesienia. Według wielu źródeł portalu, produkcja najbliższego filmu Star Wars ruszyć ma na początku przyszłego roku, choć jak zaznaczono w samym artykule – to Lucasfilm, gdzie gwałtowne zmiany planów są praktycznie codziennością.

Oczywiście rozpoczęcie zdjęć do dużego projektu, jakim niewątpliwie będą kolejne kinowe Gwiezdne wojny, niecały rok przed jego premierą to bardzo późny start. Bardzo możliwe zatem, iż data debiutu zostanie jeszcze przesunięta na późniejszy termin. Nie można jednak wykluczać możliwości, że plany się nie zmienią – Lucasfilm bardzo wierzy w możliwości The Volume, a Waititi dopiero co nakręcił w pośpiechu jeden film korzystający z technologii StageCraft. Thor: Love and Thunder wizualnie prezentuje się co prawda okropnie, ale został ukończony w terminie wyznaczonym przez studio. Po Obi-Wanie Kenobim wiemy doskonale, że dla Lucasfilmu, podobnie jak dla Marvel Studios, to wyrobienie się na czas, a nie możliwie najlepsza realizacja, stało się priorytetem.

Waititi jako weteran The Volume powinien zatem sprawdzić się idealnie w roli wyrobnika, w ciągu kilku miesięcy dostarczając wytwórni gotowy produkt, jakkolwiek wątpliwej jakości by on nie był.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.