Seriale

„Star Wars: Andor”: Nowy towarzysz Cassiana ujawniony za sprawą figurek Hasbro

Firma Hasbro, odpowiadająca między innymi za produkcję figurek i modeli ze świata Gwiezdnych wojen, zaprezentowała w ostatnich dniach nowe zabawki inspirowane nadchodzącym serialem o przygodach Cassiana Andora. Prawdopodobnie ujawniają one nowego towarzysza rebelianckiego szpiega.

Za pośrednictwem In Demand Toys pokazano ekskluzywny zestaw figurek, mających pojawić się w sprzedaży podczas zbliżającego się San Diego Comic-Con. Przedstawiają one głównego bohatera Andora oraz droida o nazwie B2EMO (tak, to na serio…).

O samym droidzie nie wiemy póki co zbyt wiele, natomiast jego kształt sugeruje, iż jest to jakiś nowy rodzaj astromecha. Umieszczenie go w jednym zestawie z Cassianem może podpowiadać, że będzie to towarzysz protagonisty – pozostaje jedynie pytanie, czy będzie on pełnił rolę stałego bohatera 1. sezonu serialu, czy też pojawi się tylko na moment, tak jak miało to miejsce w przypadku wielu podobnych postaci z uniwersum Star Wars.

Niewykluczone, że B2EMO będzie swego rodzaju prekursorem (tudzież poprzednikiem) K-2SO. Jak wiemy od dłuższego czasu, przeprogramowany imperialny droid, który w trakcie wydarzeń z Łotra 1 był kompanem Andora, nie pojawi się w 1. sezonie serialu, ale twórcy planują wprowadzić go do historii później.

Zdjęcia figurek możecie zobaczyć poniżej:

Star Wars: Andor zadebiutuje na Disney+ już 31 sierpnia bieżącego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.