Seriale

Zdjęcia do 4. sezonu „The Mandalorian” ruszą już niebawem

Choć wciąż nie doczekaliśmy się jeszcze oficjalnego wypuszczenia zwiastuna 3. sezonu The Mandalorian, niebawem mają ruszyć prace nad kolejnym. Jak podaje Production Weekly, zdjęcia do 4. sezonu przygód Dina Djarina rozpoczną się już w przyszłym miesiącu.

Jeśli informacje zawarte w spisie są prawdziwe, początek zdjęć do następnego sezonu serialu Jona Favreau i Dave’a Filoniego pokrywałby się z tożsamym okresem z ubiegłego roku, gdy wystartowały nagrania do sezonu 3. Prace na planie trwały wówczas kilka miesięcy i zakończyły się w marcu bieżącego roku, zatem można podejrzewać, że tym razem potrwają mniej więcej do marca 2023.

Biorąc pod uwagę, iż główna część nagrań zakończy się dopiero na wiosnę, premiera 4. sezonu The Mandalorian najprawdopodobniej nie nastąpi szybciej niż na początku 2024 roku (tym bardziej, że sezon 3. zadebiutuje w lutym 2023 i jest mocno wątpliwe, abyśmy mieli otrzymać dwa sezony w tym samym roku). Co ciekawe, najważniejsza porcja zdjęć odbędzie się w Manhattan Beach Studios, gdzie w tym samym czasie będą nagrywane dwie inne produkcje Star Wars: Ahsoka i Skeleton Crew. Oznacza to, że w studio będą pracować aż trzy ekipy jednocześnie.

Odtwórcę głównej roli, Pedro Pascala, czekają jeszcze role w paru innych projektach – Strange Way of Life i My Dentists Murder Trial – do których zdjęcia mają odbywać się w ciągu najbliższych miesięcy. Aktor będzie musiał zagrać w The Mandalorian pomiędzy pracami nad wymienionymi tytułami albo też przywdzieje pancerz Dina dopiero po zakończeniu głównych zdjęć, zaś resztę załatwią dublerzy.

Tak jak pisaliśmy powyżej, póki co czeka nas jeszcze premiera 3. sezonu Mandalorianina, mającego ukazać się w lutym przyszłego roku. Cały czas czekamy też na oficjalną premierę trailera, który do tej pory pojawił się wyłącznie na Star Wars Celebration.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.