Seriale

Kolejne wskazówki potwierdzają obecność Dartha Plagueisa w „The Acolyte” – znana planeta w serialu

W ciągu ostatnich tygodni otrzymaliśmy pierwsze przecieki na temat prawdopodobnej obecności Dartha Plagueisa w nadchodzącym The Acolyte, które ujawnione zostały za sprawą leakera, odpowiedzialnego wcześniej za opublikowanie szczegółów nagrań z animacji Tales of the Jedi. Tym razem Aesokas zdradza nazwę planety, mającej przewinąć się w ramach produkcji Leslye Headland, co dodatkowo utwierdza nas w przekonaniu, iż na ekranach może zadebiutować mistrz Dartha Sidiousa.

Jak twierdzi autor wycieku, pośród grafik koncepcyjnych serialu znajduje się planeta z dużymi, pokrytymi śniegiem górami i wysokimi miastami, posiadającymi długie wieże i dachy w kształcie dzwonu. Po porównaniu tych obrazów z planetą Scipio z animacji Wojny klonów, Aesokas doszedł do wniosku, iż jest to dokładnie to samo miejsce, dlatego jego zdaniem Scipio pojawi się w The Acolyte.

Dlaczego ma to znacznie w kontekście obecności Dartha Plagueisa? Otóż Scipio to ojczysta planeta rasy Muun, do której należy Sith. Choć nie zostało to jeszcze potwierdzone, ten sam leaker kilkanaście dni temu udostępnił przeciek fabularny (odnośnik w pierwszym akapicie), wedle którego postać w rasy Muun o roboczym imieniu Penn ma zaprzyjaźnić się z główną bohaterką serii (graną przez Amandlę Stenberg). Wspólnie wyeliminują innych akolitów, chcących zostać uczniami tajemniczego Sitha, po czym pokonają również jego, przejmując po nim pozycję. I to właśnie przyjaciel protagonistki ma z czasem stać się Darthem Plagueisem.

Oczywiście wszelkie przedstawione powyżej doniesienia to jedynie niepotwierdzone plotki. Choć pochodzą od źródła, które wcześniej udowodniło swoją wiarygodność, nigdy nie możemy mieć stuprocentowej pewności, że są prawdziwe – dlatego też zalecamy podjeść do nich z należytą ostrożnością.

Star Wars: The Acolyte zadebiutuje w 2023 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.