Gry

„Knights of the Old Republic Remake” w rękach nowego studia

Po tym, jak dowiedzieliśmy się, iż remake gry Knights of the Old Republic ma zostać bezterminowo opóźniony na skutek niezadowalających postępów nad tytułem w odpowiedzialnym za niego studio Aspyr Media, szybko okazało się, że najpewniej wszystkie prace zostaną przekazane innemu podmiotowi.

Wczoraj Jason Schreier w serwisie Bloomberg potwierdził domysły i doniesienia, wskazując na Saber Interactive – również studio podległe grupie Embracer – jako nowego wykonawcę. Dotąd wiedzieliśmy jedyne, iż gra AAA przeszła w ręce innego studia w celu zapewnienia odpowiedniej jakości. Założenie było dość oczywiste, ale dopiero teraz Bloomberg potwierdza, iż zgodnie z podejrzeniami chodzi o podmianę Aspyr na Saber w procesie rozwoju remake’u Knights of the Old Republic.

Studio Saber Interactive już wcześniej zaangażowane było w powstawanie gry, tak że przejęcie pełni odpowiedzialności za tytuł może okazać się względnie łatwe. Embracer nie oczekuje żadnych opóźnień, ale nawet przybliżona data debiutu projektu nigdy nie została oficjalnie ogłoszona, tak że trudno będzie nam jakkolwiek zweryfikować, czy przesunięcia nie wystąpiły.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.