Seriale

Natasha Liu Bordizzo wystąpi jako Sabine Wren w serii „Star Wars: Ahsoka”!

Wygląda na to, że wielomiesięczne plotki i domysły w końcu się potwierdzają – poznaliśmy aktorkę, która wcieli się w Sabine Wren w ramach serii o Ahsoce Tano!

Jak potwierdził serwis Deadline, postać ekscentrycznej Mandalorianki z zamiłowaniem do malowania odegra Natasha Liu Bordizzo. Swój debiut w uniwersum Gwiezdnych wojen Natasha zaliczy w ramach wspomnianej wyżej Star Wars: Ahsoki. Obecność Sabine stanowi kolejne potwierdzenie, że fabuła produkcji skupi się na poszukiwaniach Ezry Bridgera i Wielkiego Admirała Thrawna.

Sabine Wren po raz pierwszy spotykamy w serii animowanej Star Wars: Rebelianci, gdzie wraz z Ezrą Bridgerem, Kananem Jarrusem, Herą Syndullą, Zebem Orreliosem i droidem Chopperem walczy przeciwko uciskowi Imperium. Na przestrzeni całego serialu jej główne cele, jakimi były ponowne zjednoczenie się z rodziną i uratowanie Mandalory przed Imperium, stawały się coraz bardziej widoczne, czego kulminację obserwowaliśmy w drugiej połowie animacji. Po raz ostatni Sabine widzimy w dwuczęściowym finale serialu – Family Reunion – and Farewell – w którym to Załoga Ducha z powodzeniem wyzwala ojczystą planetę Ezry, Lothal, choć w wyniku tych wydarzeń Ezra znika w Nieznanych Regionach. Kilka lat po bitwie o Endor spotykamy Sabine ponownie – seria kończy się jej przysięgą, że znajdzie Ezrę z pomocą Ahsoki Tano.

Co się zaś tyczy samej Natashy Liu Bordizzo, do tej pory mogliśmy oglądać ją w ramach filmów Przyczajony tygrys, ukryty smok – miecz przeznaczenia (2016) i Guns Akimbo (2019), a także w 1. sezonie serialu The Society.

Z niedawnym przecieków wynika, że Star Wars: Ahsoka może zadebiutować na Disney+ na wiosnę 2023 roku, z kolei zdjęcia do serialu mają ruszyć w marcu 2022.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.