Seriale

Ekskluzywna scena ze „Star Wars: Andor” pokazywana w kinach IMAX przed seansem „Łotra 1”

Wczoraj do amerykańskich i brytyjskich kin IMAX ponownie zawitał Łotr 1, co stanowi kolejny etap kampanii promocyjnej serii Star Wars: Andor, opowiadającej o przeszłości tytułowego rebelianckiego szpiega. Seansom pierwszego spin-offu Gwiezdnych wojen towarzyszy 10-minutowy klip z nadchodzącego serialu, przedstawiający rozszerzoną scenę pierwszego spotkania protagonisty z Luthenem Raelem.

Kilka dni temu w sieci zaprezentowano krótki (trwający zaledwie minutę) fragment sceny z udziałem Diego Luny i Stellana Skarsgårda. Teraz w kinach IMAX prezentowana jest rozszerzona wersja tych wydarzeń, trwająca przeszło 10 minut, która pokazuje konwersację bohaterów. Rael próbuje zrekrutować Cassiana do raczkującej Rebelii, ujawniając tym samym, że wie całkiem sporo o życiu młodzieńca i śmierci jego ojca. To z kolei sprawia, że Andor staje się bardzo niespokojny i początkowo uznaje Luthena za zagrożenie. Ich utarczkę słowną przerywa szturm miejscowych sił bezpieczeństwa, co kończy się intensywną strzelaniną w tym samym kompleksie fabrycznym, w którym doszło do spotkania.

Filmik został zamieszczony w kilku postach na Twitterze, niestety w momencie pisania tego artykułu treści zostały usunięte na mocy praw autorskich. Mimo wszystko postanowiliśmy opublikować nasz tekst, aby przynajmniej przedstawić Wam skrócony opis wydarzeń i ewentualnie ponownie zamieścić wideo, jeśli znów trafi do Internetu.

Aby nie nie rzucać słów na wiatr, poniżej przedstawiamy jeden z postów z zablokowaną już treścią:

https://twitter.com/AbandonedLizard/status/1563314107369287680

Nie puścimy Was jednak bez jakichkolwiek świeżych treści wizualnych, bowiem do sieci trafiło kilka nowych fotografii z Andora. Zobaczycie je pod spodem:

Trzy pierwsze odcinki Star Wars: Andor zadebiutują na Disney+ 21 września.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.