Seriale

„Andor”: postać grana przez Adrię Arjonę również w 2. sezonie serialu? Poznaliśmy odpowiedź

Nie licząc Cassiana, Mon Mothmy, Sawa Gerrery i kilku innych bohaterów, Star Wars: Andor przedstawi nam w większości zupełnie nowe postaci. Jedną z nich będzie przyjaciółka i młodzieńcza miłość protagonisty, Bix Caleen, grana przez Adrię Arjonę. Bix i Cassian żyją na planecie Ferrix, gdy na jej powierzchnię przybywa Imperium. Do tej pory Bix przewijała się pośród materiałów promocyjnych wyłącznie w scenach, które rozgrywały się na rodzinnej planecie bohaterów, co prowadziło do spekulacji, iż zginie ona w ramach wydarzeń z 1. sezonu. Wygląda jednak na to, że tak się nie stanie.

Adria Arjona udzieliła ostatnio wywiadu serwisowi Collider, potwierdzając podczas rozmowy, że grana przez nią postać powróci w kolejnym sezonie serii. Podobno omówiła już nawet pewne szczegóły roli z Tonym Gilroyem.

„Tony jest bardzo dżentelmeńskim twórcą, który angażuje się w sprawy aktorów. Jest otwarty na rozmowy i nieustannie opowiada mi, jak będzie wyglądała podróż mojej postaci. (…) Zawsze informował mnie o wszystkim na bieżąco, nawet zanim scenariusze zostały ukończone. Gdy tylko ukończył scenariusz, dostaliśmy go w pierwszej kolejności. I nawet teraz, przy tworzeniu drugiej części, dokładnie opowiedział mi, co ma się wydarzyć. To nie jest normalna rzecz. On po prostu naprawdę chce, żebyśmy weszli w ten określony sposób myślenia i zaczęli przygotowywać się na kolejną podróż.”

Arjona dołącza do powiększającej się listy potwierdzonych członków obsady, mających powrócić w 2. sezonie Andora, na której znalazł się już Diego Luna jako Cassian, Stellan Skarsgård jako Luthen Rael i Genevieve O’Reilly jako Mon Mothma. Produkcja 2. i ostatniego sezonu rozpocznie się w listopadzie tego roku i ponownie będzie on składał się z 12 odcinków. Zostaną one podzielone na segmenty po trzy odcinki, z których każdy obejmie rok z życia tytułowego bohatera, prowadząc bezpośrednio do wydarzeń z Łotra 1.

Trzyodcinkowa premiera Star Wars: Andor zaplanowana jest na 21 września. Poniżej obejrzycie omawiany wywiad.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.