Seriale

„Parszywa zgraja”: Disney ostatecznie potwierdza datę premiery 2. sezonu

Nie tak dawno temu informowaliśmy Was o prawdopodobnym kolejnym przesunięciu premiery 2. sezonu Parszywej zgrai. Brak tytułu na liście planowanych na wrzesień premier platformy Disney+ zdawał się wskazywać, że przyjdzie nam jeszcze poczekać na serial o przygodach Oddziału 99, jednak dla wszystkich, którym cierpliwość zaczyna się kończyć, mamy dobre wiadomości: wiele wskazuje na to, że zamieszanie z premierą zostało ostatecznie wyjaśnione.

Disney Australia rozwiał wszelkie wątpliwości i ogłosił, że pomimo nieobecności we wcześniejszych planach na wrzesień, 2. sezon animacji faktycznie pojawi się na platformie Disney+ w planowanym wcześniej terminie. Poniżej zamieszczamy pełną treść oświadczenia:

Star Wars: The Bad Batch S2
Dostępne w streamingu Disney+ od 28 września.
Parszywa zgraja powraca z Oddziałem 99 i Omegą, którzy kontynuują swoją przygodę w gwałtownie zmieniającej się galaktyce po upadku Republiki. Zobaczcie bohaterów wykonujących śmiałe misje w galaktyce, spotykając po drodze przyjaciół oraz wrogów – zarówno starych, jak i nowych.”

Chyba większość z Was zgodzi się co do faktu, że jesień zapowiada się dla fanów Gwiezdnych wojen niezwykle ekscytująco. Najpierw w przeciągu tygodnia czekają na nas premiery trzech odcinków Andora (21 września) oraz Parszywej zgrai (28 września), a w dalszej kolejności powinniśmy otrzymać również kolejną animację, czyli Tales of the Jedi. Dla przypomnienia warto obejrzeć oficjalny trailer The Bad Batch. Będzie się działo!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.