Seriale

Bo-Katan walczy z innym Mandalorianinem na planie 3. sezonu „The Mandalorian”!

W marcu tego roku Internet obiegły zakulisowe zdjęcia z 3. sezonu The Mandalorian, ujawniające, iż w najnowszych odcinkach serialu powróci Axe Woves, którego w 2. sezonie (jak i w tym nadchodzącym) odgrywa Simon Kassianides. Dla przypomnienia, Axe wraz z Koską Reeves byli przybocznymi Bo-Katan Kryze – całą trójkę napotkał na swojej drodze Din Djarin, kiedy w ramach zlecenia trafił na wodną planetę Trask. Najnowszy materiał wideo z planu 3. sezonu ujawnia, że Woves i jego dawna przywódczyni najprawdopodobniej nie będą już w tak dobrych relacjach, jak wcześniej.

Podobnie jak poprzednio, także i tym razem ekskluzywne wideo pojawiło się w sieci za pośrednictwem zaufanego portalu Bespin Bulletin.

Jak możemy zobaczyć na nagraniu, Bo-Katan mierzy się w pojedynku z innym Mandalorianinem, który do złudzenia przypomina wspomnianego już Axe’a. Źródło przecieku podkreśla, że nie możemy mieć stuprocentowej pewności, iż mężczyzna z nagrania to Woves, lecz wygląd zbroi oraz fryzura z dużą dozą prawdopodobieństwa to sugerują.

Co ciekawe, na planie została ponoć dostrzeżona również Sasha Banks, a konkretnie odgrywana przez nią Koska Reeves, jednakże Bespin nie był w stanie wykonać przekonującego zdjęcia lub filmu przedstawiającego aktorkę, zatem musimy wierzyć leakerowi na słowo. Fakt dostrzeżenia Sashy jest zaskakujący, bowiem jeszcze pod koniec zeszłego roku odtwórczyni roli twierdziła, że Lucasfilm nie ma w planach ponownego obsadzenia jej w roli Mandalorianki.

Omawiane wideo obejrzycie poniżej:

Premiera 3. sezonu The Mandalorian przewidywana jest na luty 2023 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.