Seriale

„Parszywa zgraja”: Data premiery 2. sezonu ponownie zmieniona… Serial dopiero w przyszłym roku?

Wygląda na to, że Disney nadal nie może się zdecydować, kiedy ma zadebiutować jego najnowsza animacja. Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że Parszywa zgraja zniknęła z listy premier planowanych na wrzesień tego roku, po czym za pośrednictwem australijskiego oddziału Disneya dowiedzieliśmy się, że wypuszczenie produkcji wciąż przewidziane jest na ten miesiąc, a konkretnie na 28 września. Tym razem otrzymujemy doniesienia z polskiej witryny Dsny.pl, wedle której premiera 2. sezonu Star Wars: The Bad Batch jest odleglejsza, niż mogło się wydawać.

Jak podaje nadmieniona wyżej strona, dalsze przygody Parszywej zgrai mają ukazać się na Disney+ dopiero 4 stycznia 2023 roku. Należy jednak zaznaczyć, że Dsny.pl nie jest oficjalnym portalem należącym do Disneya, zatem doniesienia te nie są całkowicie pewne. Nie wiemy też, skąd serwis zaczerpnął swoje informacje.

Niemniej jednak przesunięcie premiery The Bad Batch wydaje się coraz bardziej prawdopodobne – jesteśmy już niemal w połowie września, zaś o animacji wciąż ani widu, ani słychu. Jeśli rzeczywiście miałaby pojawić się tak jak pierwotnie planowano, czyli za niecałe 3 tygodnie, z pewnością od co najmniej pół miesiąca trwałaby jakakolwiek kampania marketingowa. Tymczasem słyszymy teraz wyłącznie o Andorze, który ukaże się za 13 dni.

Jeżeli wieści o przesunięciu premiery Parszywej zgrai zostaną potwierdzone, wciąż nie mamy pewności, czy rzeczywiście ostateczną datą będzie 4 stycznia przyszłego roku. Równie dobrze może okazać się, że poczekamy nieco dłużej albo krócej. W tej sytuacji pozostaje nam jedynie uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać ostatecznego i nieco bardziej konkretnego komunikatu ze strony oficjalnych źródeł.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.