Seriale

„Star Wars: Andor” – specjalny zakulisowy materiał z serialu z okazji Disney+ Day

Z okazji zbliżającej się imprezy D23 oraz w ramach obchodów Disney+ Day na platformie streamingowej Disney+ opublikowano dziś specjalny materiał wideo, prezentujący zakulisowe spojrzenie na nadchodzący serial o przygodach Cassiana Andora.

Trwający ponad 9 minut film możecie obejrzeć już teraz, jeśli jesteście subskrybentami usługi. Zajrzycie dzięki niemu za kulisy Andora i poznacie kilka nowych szczegółów dotyczących fabuły serialu, a także osób zaangażowanych w jego powstanie.

Pojawiła się nawet oficjalna informacja prasowa polskiego oddziału Disneya, której fragment przeczytacie poniżej:

„”Andor”, którego trzyodcinkowa premiera trafi do Disney+ 21 września, odkrywa nową perspektywę ze świata „Gwiezdnych wojen”, skupiając się na podróży Cassiana Andora. Serial przybliża opowieść o rodzącej się rebelii przeciwko Imperium i o tym, jak ludzie się w nią zaangażowali. To czas pełen niebezpieczeństw, podstępów i intryg, a Cassian wkroczy na ścieżkę, której ma doprowadzić go do roli bohatera rebelii.

Diego Luna powraca jako Cassian Andor, a u jego boku wystąpią: Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller i Fiona Shaw. Producentami serialu są Kathleen Kennedy, Tony Gilroy, Sanne Wohlenberg, Diego Luna i Michelle Rejwan. Twórcą i showrunnerem serialu jest Tony Gilroy.”

Możecie także obejrzeć krótką zapowiedź w formie zwiastuna, jaki pojawił się dziś na forach Reddit:

Star Wars: Andor zadebiutuje już za mniej niż dwa tygodnie. Produkcja będzie rozgrywała się na 5 lat przed wydarzeniami z Łotra 1 i pokaże życie protagonisty aż do momentu rozpoczęcia wydarzeń z filmowego spin-offu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.