Seriale

„The Acolyte”: Jodie Turner-Smith dołącza do obsady serialu

Nie ulega wątpliwości, że będący aktualnie w produkcji pierwszy serial z akcją osadzoną na długo przed sagą Skywalkerów, czyli The Acolyte, otrzymał na ten moment od fanów duży kredyt zaufania. Tak naprawdę dopiero zaczynamy poznawać jakiekolwiek oficjalne szczegóły dotyczące produkcji, choć ci, którzy śledzą nasz portal, na pewno wiedzą, że w tej kwestii można liczyć na różnej maści przecieki. Tym razem możemy się podzielić informacją z gatunku tych niemal oficjalnych, a zawdzięczamy ją magazynowi Deadline.

Wszystko wskazuje na to, że poznaliśmy drugą aktorkę (obok Amandli Stemberg), która znajdzie się w obsadzie serialu. Będzie to znana choćby z tytułowej roli w Anne Boleyn Jodie Turner-Smith. Podkreślić trzeba, że choć na ten moment nie mamy oficjalnego potwierdzenia ze strony Lucasfilmu czy z otoczenia aktorki, to temat można traktować jako praktycznie pewny, biorąc pod uwagę źródło wycieku, zatem Jodie będzie miała okazję pracować z showrunnerką serialu Leslye Headland.

Jako że wciąż wiemy bardzo niewiele o produkcji, którą Lucasfilm określa jako „tajemniczy thriller”, z dużą nadzieją spoglądamy na zbliżające się D23. Ma się tam odbyć panel na żywo, w czasie którego Disney wraz z Lucasfilmem podzielą się informacjami o postępach w aktualnie powstających produkcjach, jak również prawdopodobnie zapowiedzą nowe projekty. Zła informacja jest taka, że wspomniane wydarzenie nie będzie streamowane na żywo, przez co osoby niebędące na miejscu nie będą miały możliwości zapoznania się z informacjami na bieżąco.

Zdjęcia do The Acolyte podobno wystartują w październiku, a premiery na platformie Disney+ można spodziewać się w 2023 roku. Wiele wskazuje na to, że w Wielkiej Brytanii powstają już scenografie potrzebne do realizacji serialu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.