Seriale

[Plotka] Eman Esfandi zagra aktorską wersję Ezry Bridgera w „Star Wars: Ahsoka”

Najnowsze doniesienia sugerują, że najprawdopodobniej Eman Esfandi wcieli się w aktorską wersję Ezry Bridgera w nadchodzącej serii o Ahsoce Tano. Zdjęcia na planie zaczęły się 9 maja tego roku i potrwają jeszcze kilka miesięcy z wykorzystaniem The Volume.

Kwestia potencjalnego odtwórcy Ezry była jednym z najbardziej elektryzujących tematów ostatnich lat, jeśli chodzi o seriale Star Wars. Kiedy 13. odcinek The Mandalorian wprowadził aktorską Ahsokę Tano, otworzył także podwoje dla innych postaci, znanych wcześniej wyłącznie z animacji. Epicentrum tego typu debiutów ma być właśnie powstająca Ahsoka, gdzie przewinie się co najmniej połowa załogi Ducha z Rebeliantów (Sabine Wren, Hera Syndulla, Ezra Bridger), a także ich główny antagonista, Wielki Admirał Thrawn, który będzie pełnił tę samą rolę w ramach przygód wrażliwej na Moc Togrutanki.

Przez pewien czas krążyły plotki, że Bridgera odegra Mena Massoud, znany m.in. z Aladyna, zaś w Thrawna miał się wcielić Lars Mikkelsen, który podkładał głos Chissowi w animacjach. Doniesienia te z czasem okazały się nieprawdziwe. Biorąc pod uwagę, że najnowszy przeciek na temat roli Emana Esfandiego pojawił się w momencie startu D23 Expo (imprezy Disneya, podczas której zaprezentowane mają być nadchodzące produkcje studiów należących do giganta), można założyć, iż kryje się w nim ziarno prawdy.

Obecnie jedynymi aktorami z oficjalnie potwierdzonymi rolami w AhsoceRosario Dawson jako tytułowa bohaterka, Natasha Liu Bordizzo jako Sabine Wren i Ivanna Sakhno w nieznanej roli. Mary Elizabeth Winstead, Ray Stevenson i Hayden Christensen są podobno zaangażowani w serial, chociaż Lucasfilm nie potwierdził jeszcze obecności żadnego z nich.

Star Wars: Ahsoka zadebiutuje na Disney+ w 2023 roku.

Źródło: Cinelinx

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.