Seriale

Poznaliśmy część obsady „Young Jedi Adventures”

Tegoroczne D23 Expo dostarczyło dużo nowych materiałów promocyjnych dotyczących zbliżających się nowych produkcji. Pojawiły się zwiastuny Andora, The Mandalorian i Tales of the Jedi, a także pierwsze ujęcia z Ahsoki i Skeleton Crew.

Disney nie zapomniał też o najmłodszych fanach, dzięki czemu poznaliśmy część obsady zapowiedzianego na przyszły rok serialu animowanego Star Wars: Young Jedi Adventures. Będą to Jamaal Avery Jr. (wcześniej występował w Her Only Choice) oraz Emma Berman (znana z animacji Luca).

Z niewielkiej ilości informacji, jaką do tej pory otrzymaliśmy, wynika, że animacja będzie opowiadała losy młodzików stawiających pierwsze kroki na drodze do stania się rycerzami Jedi, a akcja będzie osadzona w czasach Wielkiej Republiki. Będziemy mieli również okazję zobaczyć młodszą wersję mistrza Yody, który odgrywa dość prominentną rolę w innych dziełach osadzonych w okresie The High Republic. Produkcja ma być skierowana do najmłodszych widzów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.