Seriale

„The Mandalorian”: Katee Sackhoff zapowiada więcej scen Grogu z Bo-Katan

Premiera nowego trailera 3. sezonu Mandalorianina podczas D23 Expo była świetną okazją do rozmów z obsadą serialu. Skorzystał z niej gospodarz podcastu Phase Zero Brandon Davis – który porozmawiał z serialową Bo-Katan Kryze, czyli Katee Sackhoff.

Głównym tematem rozmowy było to, w jakim stopniu zwiastun The Mandalorian odzwierciedla rzeczywisty format nadchodzącego sezonu. Jak stwierdziła aktorka, trailer w dość znacznym stopniu pozwala wywnioskować, co zobaczymy na ekranie, gdy produkcja trafi na platformę Disney+ na początku przyszłego roku.

„To zabawne, bo zwiastun ze Star Wars Celebration był nieco inny, aczkolwiek w podobnym tonie, a tak naprawdę to liczy się najbardziej. Zobaczymy wielu Mandalorian biegających tu i tam, czego byliśmy świadkami [w ramach zwiastuna], dowiemy się o nich trochę więcej i jest to bardzo ekscytujące.”

Zapytana o to, jak jej bohaterka zareaguje na rosnącą pozycję Dina Djarina wśród Mandalonian, aktorka odpowiedziała wymijająco: „Nie wiem, musimy poczekać i zobaczyć, czyż nie?”. Zapowiedziała też, że możemy się spodziewać więcej wspólnych scen Bo-Katan i Grogu: „Spędzam z nim sporo czasu w tym sezonie. To dobry towarzysz.”

Wielkimi krokami zbliżamy się do trzyodcinkowej premiery serii Star Wars: Andor, więc siłą rzeczy na tym skupiamy obecnie najwięcej uwagi, jednak każda kolejna informacja dotycząca kontynuacji przygód Dina sprawia, że z rosnącą niecierpliwością oczekujemy również tej premiery.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.