Seriale

„The Mandalorian”: Pedro Pascal o „niechcianej” podróży Dina Djarina w 3. sezonie

Rozmowa z Katee Sackhoff, o której pisaliśmy wczoraj, nie była jedyną, jaką przy okazji premiery zwiastuna 3. sezonu The Mandalorian odbył gospodarz podcastu Phase ZeroBrandon Davis. Kolejnymi jego gośćmi byli producent serialu Rick Famuyiwa oraz odtwórca tytułowej roli – Pedro Pascal.

Famuyiwa znalazł się w gronie reżyserów produkcji Disney+ właściwie od samego początku, zaś od 3. sezonu stał się jej producentem wykonawczym. Podzielił się z fanami swoimi odczuciami na temat tego, co oznacza dla niego możliwość decydowania wspólnie z Jonem Favreau i Dave’em Filonim o kierunku, w jakim podąża seria.

„Byłem częścią tworzenia historii w tym świecie od drugiego epizodu. We współpracy z Dave’em i Jonem wspaniałe było to, że zawsze uwzględniali i oczekiwali od reżyserów, by przedstawiali swoje wizje oraz punkty widzenia. Zatem robiłem to w odcinkach, które reżyserowałem, a teraz mam tę niesamowitą możliwość rozwijania tego w roli producenta wykonawczego i jednocześnie dalszego reżyserowania.”

W drugiej części wywiadu Famuyiwa stwierdził, że Mandalorianin jest w gruncie rzeczy prostą historią zwykłego mężczyzny, która rozrosła się w efekcie bycia częścią uniwersum Gwiezdnych wojen.

We wspomnianym wcześniej zwiastunie widzimy, że Din Djarin w czasie swojej podróży na Mandalorę spotka wielu innych Mandalorian. Pedro Pascal podkreślił jednak, że jego bohater pozostaje prostym człowiekiem, odrzucającym wszelkie pokusy potęgi i władzy, który przede wszystkim chce być ojcem dla Grogu.

„Gdy [Famuyiwa] mówi, że zaczynamy od czegoś prostego, wokół czego nadbudowujemy całą resztę historii, to po prostu fascynuje mnie, że ta postać upiera się przy prostocie, chcąc zwyczajnie żyć swoim życiem. Myślę, że to wspaniałe, gdy można zobaczyć, jak ktoś odkrywa samego siebie, mimo tak silnego wewnętrznego oporu.”

Z pewnością wraz ze zbliżaniem się terminu premiery The Mandalorian na platformie Disney+ będziemy dostawać coraz więcej informacji na jego temat. Na dalsze przygody Dina Djarina poczekamy jednak jeszcze do przyszłego roku, a póki co większość uwagi przyciąga Andor, którego trzy odcinki zobaczymy już za niecały tydzień.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.