Seriale

Oscar Isaac powróci jako Poe Dameron w nadchodzącym projekcie?

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, iż Lucasfilm przygotowuje film Star Wars, którego akcja osadzona będzie po wydarzeniach z Trylogii Sequeli i podobno pojawić mogłyby się w nim postaci znane z ostatnich trzech produkcji. Tymczasem Oscar Isaac wydaje się być coraz mniej niechętny, by ponownie wejść w buty Poe Damerona.

W wywiadzie udzielonym The Hollywood Reporter w związku z debiutem wydanego właśnie za jego sprawą komiksu Head Wounds: Sparrow, aktor został spytany, czy rozważyłby powrót do roli w uniwersum Gwiezdnych wojen w filmie lub serialu na Disney+. Isaac w odpowiedzi uśmiechnął się i krótko stwierdził:

„Tak, rozważyłbym to.”

Oczywiście na ten moment absolutnie nie należy przywiązywać realnej wagi do tej wypowiedzi, jednak z całą pewnością jest przynajmniej ciekawym zbiegiem okoliczności, iż aktor zdecydował się jej udzielić mniej więcej w tym samym czasie, gdy akurat ujawnione zostały pierwsze szczegóły dotyczące powstającego filmu Star Wars. Jeszcze kilka miesięcy temu w odpowiedzi na podobne pytanie Isaac choć również nastawiony był raczej pozytywnie do takiej perspektywy, skupiał się na powodach, dla których mógłby odmówić propozycji. Znacznie bardziej jednoznaczna odpowiedź sparowana z podkreślonym przez THR uśmiechem to interesujący zwrot.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.