Gry

Gra Star Wars od Ubisoft coraz bliżej. Twórcy obiecują niespodziankę na 2023 rok

Na początku 2021 roku oficjalnie zapowiedziano, iż pod skrzydłami Ubisoftu (francuskiego wydawcy gier wideo, odpowiedzialnego m.in. za serię Assassin’s Creed) powstaje nowa gra z uniwersum Star Wars. Co prawda wciąż nie doczekaliśmy się ujawnienia choćby tytułu nadchodzącej produkcji (nie wspominając już nawet o jakichkolwiek detalach), natomiast podległe Ubisoftowi studio Massive Entertainment cały czas ciężko pracuje nad swoim nowym dziełem.

Jeśli wierzyć słowom dyrektora kreatywnego Massive, w tym roku poznamy wiele szczegółów wspomnianej gry osadzonej w realiach Gwiezdnych wojen. Julian Gerighty obiecuje, że 2023 będzie „wielki” dla fanów marki oraz deweloperów.

„Szczęśliwego Nowego Roku dla was wszystkich.
2023 będzie dla nas wielki.
Dołączcie do przygody.”

Co dokładnie mogą oznaczać słowa Juliana? Raczej nie powinniśmy oczekiwać, że jeszcze w tym roku produkcja trafi na nasze pecety i konsole, ale z pewnością rozsądnie byłoby liczyć na pełnoprawną zapowiedź w postaci zwiastuna oraz ujawnienia tytułu.

Co się zaś tyczy samego Massive Entertainment, studio do tej pory pracowało dla Ubisoftu nad serią The Division, zaś w tym roku światło dzienne ujrzy nowe dziecko szwedzkich deweloperów – Avatar: Frontiers of Pandora. Następny w kolejce jest właśnie projekt z uniwersum Star Wars.

Tymczasem już w marcu nastąpi długo wyczekiwana premiera Jedi: Survivor.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.