Seriale

„Parszywa zgraja” powiązana z „The Mandalorian”? 2. sezon rozwinie ważny wątek

Już jutro na Disney+ rozpocznie się emisja 2. sezonu animowanego serialu The Bad Batch. Jak się okazuje, nadchodzące odcinki mogą ściśle powiązać historię Parszywej zgrai z wydarzeniami przedstawionymi w The Mandalorian.

Już w finale 1. sezonu animacji pojawił się bowiem istotny detal – mundur jednej z czołowych klonerek z Kamino jest zaprojektowany identycznie jak ten noszony przez doktora Pershinga znanego z pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Teraz otrzymaliśmy potwierdzenie, iż bynajmniej nie jest to przypadek.

W wywiadzie udzielonym SFX Magazine, producent wykonawczy Parszywej zgrai Brad Rau potwierdził powiązanie i jego intencjonalność oraz zapowiedział, że jest to wątek, któremu zostanie poświęcony czas w 2. sezonie.

„To nie jest zbieg okoliczności, ale nie chcę mówić za dużo na temat tego, o co w tym chodzi. Niektóre rzeczy musimy pozostawić w cieniu, ale absolutnie będziemy się w to zagłębiać – na sto procent.”

W tym kontekście wyjątkowo interesująca wydaje się zbieżność terminów, w których debiutować będą obie kontynuacje: 3. sezon The Mandalorian trafi na Disney+ już w marcu. Dwa seriale będą zatem przez pewien czas emitowane równolegle.

Parszywa zgraja powróci już jutro. Nowe przygody Dina Djarina i Grogu natomiast oglądać będziemy mogli od 1 marca.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.