Gry

Nowa gra Star Wars będzie ogromna – poznaliśmy szczegóły tytułu z otwartym światem

Raptem kilka dni temu informowaliśmy Was o tweetcie dyrektora kreatywnego studia Massive Entertainment, który obiecywał, że w 2023 roku doczekamy się ujawnienia pierwszych poważniejszych szczegółów nadchodzącej gry z uniwersum Star Wars. Jak do tej pory nie znaliśmy zbyt wielu szczegółów dotyczących produkcji szwedzkich deweloperów, jednakże zmieniło się to dzięki najnowszym przeciekom.

Jak nieoficjalnie podaje portal Inside Gaming, dzieło tworzone pod egidą Ubisoftu będzie naprawdę potężne w swoich rozmiarach i w założeniu ma pozwolić na zatopienie się w odległej galaktyce na niespotykaną dotąd skalę. Oto, co dokładnie przekazuje źródło wycieku:

„Gracze będą mogli przeskakiwać między systemami, zanurzając się w ogromnej galaktyce pękającej w szwach od aktywności. W sercu gry znajduje się głęboka, długa historia, którą będziemy poznawać dzięki w pełni konfigurowalnej postaci, kroczącej ścieżką wybraną przez gracza… Ubisoft i Massive Entertainment mogą stworzyć historie, lokacje, bronie i postacie oparte na dziesięcioleciach budowania świata, więc gra zapowiada się na coś wyjątkowego.”

Choć wciąż nie są to żadne konkrety, to ujawnione informacje dają już pewien ogląd na ogólną koncepcję gry. Natomiast cały czas nie wiemy, czy wspomniana eksploracja będzie bardziej skupiona na przemierzaniu galaktyki, czy też samych planet. Nie jest też jasne, w jakim okresie w historii galaktyki osadzone zostaną wydarzenia.

Jedno jest jednak pewne – opisane powyżej plotki, jeśli okażą się prawdziwe, zwiastują nadejście bardzo ambitnego projektu, jakiego w growym uniwersum Gwiezdnych wojen brakowało już od wielu lat.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.