Seriale

Sabine Wren w zwiastunie „The Mandalorian”?

W ostatnich dniach zadebiutował przepełniony ciekawymi scenami zwiastun 3. sezonu The Mandalorian, który zdążyliśmy już dla Was przeanalizować. Okazuje się jednak, że pewnemu kadrowi nie przyjrzeliśmy się dość dokładnie, bowiem mogła w nim zostać przedstawiona znana postać.

Pod koniec materiału wideo widzimy scenę, w której pewna Mandalorianka strzela z blastera do leżącego na ziemi przeciwnika. Wiemy z całą pewnością, że to Mandalorianka, a nie Mandalorianin, ponieważ jej hełm oraz pancerz noszą charakterystyczne cechy kobiecego wyposażenia. Co ciekawe, część fanów twierdzi, że ujęcie to przedstawia bohaterkę doskonale znaną fanom serii Rebelianci, a konkretnie Sabine Wren.

Zdradzać ma ją dość osobliwy kolor hełmu, który rzeczywiście mocno przypomina ten, jaki Sabine nosiła w animacji. Spore różnice można natomiast zauważyć w pozostałych częściach pancerza (choć w ostateczności można by je zrzucić na karb upływu czasu). Patrząc na sprawę z zupełnie innej perspektywy, Sabine to nie tylko wojowniczka, ale i artystka, która lubi nadawać należącym do niej rzeczom osobistego charakteru. Gdyby rzeczywiście w scenie tej ukazana została Wren, to jej pancerz powinien raczej nosić dość pstrokate barwy, a nie szarość i zieleń.

Przypadkowa Mandalorianka czy Sabine Wren?

Ostatecznie o tym, czy w 3. sezonie The Mandalorian rzeczywiście pojawi się Sabine przekonamy się dopiero w marcu lub kwietniu tego roku. Póki co możemy być jednak pewni, że Mandalorianka w wersji aktorskiej zadebiutuje u boku Rosario Dawson w serii Ahsoka, a zagra ją Natasha Liu Bordizzo.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.