Filmy

Daisy Ridley znów w roli Rey Skywalker? „To byłoby niesamowite”

Jak wiemy już od jakiegoś czasu, Lucasfilm po kilkiletniej przerwie zamierza powrócić do realizowania kinowych projektów Star Wars. Najbliższym z nich jest film pisany przez Damona Lindelofa oraz Justina Britta-Gibsona, którego akcja rozgrywać będzie się po wydarzeniach z ostatniej trylogii. W związku z tym pojawia się rzecz jasna pytanie, czy zobaczymy znów jej bohaterów. Krąży nawet trochę plotek na temat potencjalnego udziału Daisy Ridley.

Aktorka jednak nic na ten temat nie wie. Jak oznajmiła w ostatnim wywiadzie udzielonym The Hollywood Reporter:

„Naprawdę nie wiem, czy są jakiekolwiek plany. Po prostu nie wiem. Ale mam za sobą wspaniałe doświadczenie, kochałam tę pracę i ludzi z nią związanych. Tak że gdyby miało się to stać, choćby raz, to byłoby niesamowite.”

Projekt oczywiście wciąż jest na w miarę wczesnym etapie rozwoju, tak że nie wszystkie decyzje musiały jeszcze zapaść. Ponadto, Daisy Ridley mogłaby rzecz jasna nie mieć uprawnień do ujawniania informacji, gdyby nawet je miała. Tymczasem jednak aktorka nie może narzekać na brak pracy – dopiero co na festiwalu Sundance zadebiutował film Sometimes I Think About Dying, a w niedalekiej przyszłości do dystrybucji mają trafić również Magpie i Young Woman and the Sea z jej udziałem.

Natomiast najbliższą możliwą datą premiery nowego filmu Star Wars jest grudzień 2025 roku. Na ten moment trudno określić, czy Lucasfilm wyrobi się na ten termin, ale mamy nadzieję, iż wytwórnia nauczyła się już, aby nie pospieszać produkcji.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.