Seriale

Ludwig Göransson nie skomponuje muzyki do 3. sezonu „The Mandalorian”

Od premiery pierwszego odcinka 3. sezonu The Mandalorian dzieli nas już niecały miesiąc. Powrót bohaterów serialu będzie dla fanów wielkim wydarzeniem. Rozczarowani mogą być jednak ci, którzy oczekują powrotu pełnego zespołu kreatywnego odpowiedzialnego za sukces poprzednich sezonów. Jak się bowiem okazuje, wśród twórców nowych odcinków zabraknie dotychczasowego głównego kompozytora, którym był Ludwig Göransson.

Film Music Reporter informuje, iż na przestrzeni ostatnich miesięcy Göransson zajęty był opracowywaniem muzyki do filmu Oppenheimer Christophera Nolana. Na skutek tego pieczę nad The Mandalorian sprawuje teraz Joseph Shirley. Shirley należał już do zespołu pracującego nad ścieżkami dźwiękowymi pierwszego serialu aktorskiego Star Wars i był naczelnym kompozytorem Księgi Boby Fetta. Teraz tę samą funkcję pełni w 3. sezonie przygód Dina Djarina i Grogu. Nie oznacza to oczywiście jednak, iż porzucone zostaną motywy muzyczne, które na potrzeby poprzednich sezonów skomponował Ludwig Göransson, który w napisach końcowych wciąż będzie oznaczany jako ich oryginalny autor.

Nowy sezon The Mandalorian zadebiutuje na Disney+ już 1 marca. Odcinki będą trafiać na usługę streamingową w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.