Seriale

Wyciekł czas trwania następnego odcinka „The Mandalorian”!

Za nami już połowa 3. sezonu The Mandalorian. Ostatnie dwa odcinki reprezentowały dwie skrajności pod kątem długości. Pierwszy z nich był najdłuższym epizodem pierwszego serialu aktorskiego Star Wars, zaś drugi najkrótszym. Nadchodzący piąty odcinek sezonu nie pobije za to żadnego rekordu, wpisując się mniej więcej w środek skali.

Jak bowiem informuje profil Cryptic HD QUALITY, najbliższa odsłona przygód Dina Djarina i Grogu trwać będzie 41 minut i 3 sekundy. Rozdział 21 będzie zatem przeciętnej długości jak na standardy The Mandalorian. Jeśli nie są wyjątkowo krótkie lub wyjątkowo długie, odcinki serialu zwykle zamykają się w przedziale 35-45 minut. Bardzo zróżnicowany czas trwania poszczególnych epizodów wynika z faktu, iż opierają się one na bardzo prostych i krótkich scenariuszach. Ostateczna struktura w znacznie większym stopniu, niż zwykle ma to miejsce w serialach, zależy wobec tego od reżyserów. Z tego samego w The Mandalorian tak wyraźnie, na dobre i na złe, na pierwszy plan wyłania się styl twórców odpowiedzialnych akurat za reżyserię.

Nowy odcinek zadebiutuje na Disney+ w przyszłą środę.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.