Seriale

„Ahsoka” – przecieki ujawniają nowe zdolności bohaterów

Jeszcze w tym roku mamy otrzymać kolejne dwa seriale live-action w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jednym z nich będzie Ahsoka. Serial z Rosario Dawson w roli głównej będzie kontynuacją historii z Rebeliantów. Oczywiście zobaczymy też wobec tego bohaterów animacji. A nowe informacje na ich temat zdradzają ostatnie przecieki.

Portal Making Star Wars dostarczył nam garść bardzo interesujących plotek z planu powstającej produkcji. Pierwsza z nich dotyczy Sabine Wren. Według doniesień w scenach walki posługiwać będzie się ona zielonym mieczem świetlnym. Jest to zapewne ta sama broń, którą w ostatnim odcinku Rebeliantów zostawił jej Ezra. Nie jest zaskoczeniem, że młoda Mandalorianka umie posługiwać się bronią Jedi – wszak sam Bridger wraz z Kananem Jarrusem uczyli ją jak walczyć Darksaberem. Bez wątpienia będzie to ciekawe rozwinięcie jej umiejętności.

Ten przeciek prowadzi do kolejnego, jeszcze bardziej interesującego. Jako że Ezra zostawił swój miecz Sabine, młody Jedi został wśród wrogów bez broni. Jakoś musiał sobie z tą kwestią poradzić i wygląda na to, że zrobił to w dosyć oryginalny sposób. Według pozyskanych informacji bohater opracował własną sztukę walki wręcz, opartą na wykorzystaniu Mocy – źródło przecieku określa go jako „Karate Kid Mocy”. W połączeniu z więzią, jaką Ezra potrafi wytworzyć ze zwierzętami, zapowiada to naprawdę nowe doznania dla widzów.

Z informacji jakie docierają z różnych kierunków wynika, że Ahsoka zapewni duże ilości walk przy użyciu mieczy świetlnych (prawdopodobnie największej z dotychczasowych produkcji). Ponoć mają one być też naprawdę dobrej jakości. Otrzymamy między innymi scenę, w której upadły Jedi Baylon wraz ze swoją uczennicą – Shin (więcej na ich temat przeczytacie tutaj) oraz Morgan Elsbeth (antagonistka Dina Djarina i Ahsoki z ich wspólnego odcinka The Mandalorian) w towarzystwie wiedźm stają naprzeciw Togrutanki z jej dwoma mieczami, Sabine z ostrzem Ezry oraz samego Bridgera, który posługiwać się ma swoistym „Karate Mocy”.

O wszystkich nowych informacjach na temat tego i innych seriali Star Wars oczywiście będziemy Was informować. Do czasu premiery zapewne pojawi się ich jeszcze sporo. Ahsoka ma bowiem zadebiutować na Disney+ dopiero jesienią.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.