Seriale

Wyciekły nagrania z planu 2. sezonu „Andora”

Choć uwagę najbardziej skupia na sobie The Mandalorian oraz jego liczne spin-offy, warto pamiętać o innych serialach aktorskich Star Wars. Jednym z nich jest Andor, którego pierwszy sezon debiutował na Disney+ w ubiegłym roku, a drugi właśnie powstaje. Obecnie trwają zdjęcia w Walencji, gdzie fanom udało się nagrać pracę twórców.

Załogę serialu zauważono w pobliżu Ciudad de las Artes y las Ciencias (Miasteczko Sztuki i Nauki). To złożony kompleks kulturalno-rozrywkowy, który dzięki swojemu futurystycznemu projektowi służył już za lokacje między innymi w Krainie jutra czy Westworld. Andor prawdopodobnie wykorzysta go jako miejsce znajdujące się na Coruscant.

Nagrania ukazują, jak przez teren obiektu przechodzi oddział imperialnych szturmowców. Już wewnątrz charakterystycznego budynku dostrzec można postać odzianą w czarny płaszcz. Najpewniej jest to odgrywany przez Stellana Skarsgårda Luthen Rael. Materiały obejrzeć możecie poniżej.

Andor powróci na Disney+ najprawdopodobniej jesienią przyszłego roku. Serial zakończy się wraz z 2. sezonem. Przed nami zatem jeszcze 12 odcinków znakomitego thrillera politycznego osadzonego w świecie Gwiezdnych wojen.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.