Filmy

Aż TRZY nowe filmy Star Wars oczekują na oficjalne zapowiedzi

Jak dobrze wiemy, w drugim tygodniu kwietnia odbędzie się Star Wars Celebration. Na wydarzeniu Lucasfilm ma zapowiedzieć nowy film ze świata Gwiezdnych wojen, podobno osadzony po Epizodzie IX. Według ostatnich przecieków może to jednak nie być jedyny projekt, o jakim usłyszymy.

W podcaście The Hot Mic insider Jeff Sneider podzielił się bowiem informacjami, według których wytwórnia planuje zapowiedzieć więcej filmów Star Wars. Według niego w czasie wydarzenia poświęconego Gwiezdnym wojnom usłyszymy o aż trzech nowych projektach kinowych.

„Powiedziano mi, że trzy filmy zostaną ogłoszone na Star Wars Celebration.”

Jeśli plotka okaże się prawdziwa, zdecydowanie będzie to zaskoczeniem. Jak wspominaliśmy, wiemy o pracach nad jednym filmem – do niedawna pisanym przez Damona Lindelofa i Justina Britta-Gibsona. Według doniesień jego akcja będzie rozgrywać się po wydarzeniach z trylogii sequeli. Obecnym scenarzystą jest Steven Knight, zaś reżyserką Sharmeen Obaid-Chinoy. Lucasfilm planuje zdjęcia na luty przyszłego roku i dystrybucję na grudzień 2025. Pozostałe projekty są jednak tajemnicą.

Zapowiadane były jeszcze dwa filmy Star Wars – jeden produkowany przez Kevina Feige i drugi reżyserowany przez Taikę Waititiego. Pierwszy z nich dopiero co został jednak anulowany, natomiast o drugim można by rzec, iż słuch zaginął. Co więcej, te plany były nam już znane i raczej trudno byłoby ogłosić je ponownie. Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się jednak informacje na temat filmu, który po ukończeniu Deadpoola 3 miałby wyreżyserować Shawn Levy (Free Guy, Stranger Things). Wszystkie doniesienia na temat tego projektu były jedynie raportami prasy branżowej, tak że jak najbardziej może to być projekt czekający na oficjalną zapowiedź. Jeszcze jeden pozostaje zagadką.

Star Wars Celebration odbędzie się w Londynie między 7 a 10 kwietnia. O wszystkich wieściach z wydarzenia oczywiście będziemy Was informować.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.