Seriale

Fan „przewidział” tożsamość wybawcy Grogu ponad dwa lata temu

Jedną z najprzyjemniejszych niespodzianek, jaką w 3. sezonie The Mandalorian przygotowali dla nas twórcy było pojawienie się Kellerana Beqa. Jedi, w którego wciela się Ahmed Best, zadebiutował w teleturnieju dla dzieci Jedi Temple Challenge. Nikt raczej nie spodziewał się jednak, iż zobaczymy go w wysokoprofilowym projekcie Star Wars. Ale jak się okazuje, cameo zbiegło się niemal idealnie z proroczym życzeniem pewnego fana.

Ahmed Best związany jest ze światem Gwiezdnych wojen aż od czasu Epizodu I. W Mrocznym widmie zagrał Jar Jara Binksa, który niedługo po premierze stał się głównym obiektem nienawiści fanów rozczarowanych filmem. Miało to katastrofalny wpływ na zdrowie psychiczne Besta. Aktor zdołał jednak przezwyciężyć problemy, a po czasie powrócił do uniwersum Star Wars we wspomnianym teleturnieju. Jeden z fanów miał natomiast pomysł na szersze wykorzystanie nowej postaci.

Użytkownik keldorjedii w grudniu 2020 roku podzielił się na Twitterze ciekawą wizją. Zaproponował, aby to właśnie Ahmed Best okazał się mistrzem odpowiedzialnym za kształcenie i uratowanie Grogu z czystki Jedi. Kwestia szkolenia Grogu pozostaje co prawda nierozstrzygnięta, jednak drugą część pomysłu wszyscy zobaczyliśmy w ubiegłym tygodniu oglądając odcinek The Foundling.

Dalsze losy Kellerana Beqa póki co nie są nam znane. Być może jego postać będzie jeszcze rozwijana, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, jak zaangażowany w świat Star Wars pozostaje Ahmed Best. Już w środę poznamy natomiast kolejne przygody Grogu u boku Dina Djarina.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.