Seriale

Dave Filoni dzieli się teorią na temat zdolności mowy Grogu

Na Disney+ wciąż trwa emisja 3. sezonu The Mandalorian. Choć na tym etapie udział Grogu jest oczywistym elementem historii, w dniu debiutu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars jego obecność była ogromnym zaskoczeniem. Mały bohater od tamtego czasu znacząco się rozwinął. Wciąż jednak nie usłyszeliśmy z jego ust żadnego słowa.

Kwestia pierwszych słów, jakie miałby wypowiedzieć w serialu Grogu, jest przedmiotem wielu fanowskich teorii. Swoją opinią na ten temat niedawno podzieliła się jednak osoba bezpośrednio związana z tytułem. Dave Filoni – producent wykonawczy oraz scenarzysta i reżyser poszczególnych odcinków The Mandalorian – udzielił wywiadu dziennikarce Entertainment Tonight. W odpowiedzi na pytanie o to zagadnienie, filmowiec podzielił się pewną interpretacją zdolności komunikacyjnych Grogu.

ET: W jakim wieku ten gatunek zaczyna mówić?

DF: To dobre pytanie. Chyba w całkiem młodym. Nie wiemy, czy Grogu nie mówi na swój własny sposób. Oczywiście był w stanie porozumieć się z Ahsoką lub przynajmniej ona była w stanie odczytać jakiś rodzaj komunikacji, tak że… A co, chcesz zobaczyć jak mówi?

ET: Tak. Chcę, żeby jego pierwszym słowem było „tata” albo coś w tym stylu.

DF: Hm, jakie byłyby jego pierwsze słowa? Zobaczymy, nie wiem.

Grogu ponownie zawita na ekrany naszych telewizorów już jutro w kolejnym epizodzie The Mandalorian. Będzie to już szósty odcinek 3. sezonu serialu. Scenarzystą po raz kolejny będzie twórca serialu – Jon Favreau – zaś za reżyserię odpowiada Bryce Dallas Howard. Według przecieków, Rozdział 22 trwać będzie nieco ponad 44 minuty.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.