Seriale

„Star Wars: Ahsoka” – kiedy zwiastun? Znamy dokładną datę i godzinę!

Aktualizacja

Nasze przewidywania nieco rozminęły się z rzeczywistością. Zapowiedź została opublikowana już dziś! Aby ją obejrzeć, KLIKNIJCIE TUTAJ.

Oryginalny wpis

Jednym z zapowiedzianych przez Lucasfilm na ten rok seriali aktorskich jest Star Wars: Ahsoka. Projekt najpewniej zadebiutuje na Disney+ jesienią. Przed nami jednak Star Wars Celebration, w związku z czym już teraz możemy spodziewać się oficjalnego zwiastuna.

Wydarzenie poświęcone Gwiezdnym wojnom odbędzie się w tym tygodniu. Między 7 a 10 kwietnia Londyn zmieni się w centrum galaktyki. Osobny panel dedykowany serialowi z Rosario Dawson w roli togrutańskiej bohaterki zaplanowany jest na sobotę 8 kwietnia. Według czasu polskiego Ahsoka zajmie miejsce na Celebration o godzinie 13:00.

Pomimo, że od premiery serialu dzieli nas jeszcze dobrych kilka miesięcy, a Disney+ zwykle późno rozpoczyna kampanię promocyjną, prawdopodobnie ujawniony zostanie zwiastun. Już w ubiegłym roku zaprezentowano ekskluzywny teaser, choć dopiero trwały zdjęcia. W grudniu w powszechnie dostępnym materiale pokazano też pierwsze ujęcie. Ponadto, opis panelu poświęconego serialowi Star Wars: Ahsoka wygląda dość jednoznacznie.

„Dołączcie do producentów wykonawczych Dave’a Filoniego i Jona Favreau oraz specjalnych gości, by otrzymać spojrzenie na nadchodzący serial Disney+, Ahsokę.”

O wszystkich rewelacjach z nadchodzącego wydarzenia oczywiście będziemy informować Was na bieżąco.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.