Seriale

Nowy aktor zdradza termin premiery nadchodzącego serialu Star Wars

Pierwszy serial aktorski Star Wars bez zaskoczenia okazał się niesamowitym sukcesem. The Mandalorian na ten moment liczy sobie już trzy sezony, a kolejne są w planach. Oprócz tego projekt doczekał się również takiej samej ilości spin-offów. Księgę Boby Fetta już widzieliśmy, natomiast przed nami wciąż dwa: Ahsoka oraz Skeleton Crew.

Pierwszy z nich trafi na Disney+ już w sierpniu. O drugim wiedzieliśmy dotąd jedynie, iż debiutować ma jeszcze w tym roku, jednak nie znaliśmy żadnych szczegółów. Ujawnił je jednak jeden z aktorów, którzy wystąpią w serialu.

W wywiadzie udzielonym Sportsnet Jaleel White (Family Matters) oznajmił, iż wystąpi w Skeleton Crew. Aktor wcieli się w postać pirata – podobno każdy dzień zdjęciowy zaczynał od dwóch godzin charakteryzacji. Piraci, których zobaczymy w nadchodzącym projekcie, będą powiązani z grupą znaną nam już z 3. sezonu The Mandalorian. Składała się ona z wielu różnych nieludzkich ras, tak że trudno określić, jakiego obcego może grać White.

Co jednak bardziej interesujące, artysta zdradził przybliżony termin debiutu serialu. Według niego emisja Skeleton Crew rozpocznie się w listopadzie lub grudniu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.