Seriale

„Ahsoka” – Thrawn na nowym materiale promocyjnym serialu

Już za kilka miesięcy na Disney+ trafi kolejny serial aktorski Star Wars. Ahsoka z Rosario Dawson w roli tytułowej bohaterki to spin-off The Mandalorian oraz ważny przystanek przed jednym z nadchodzących kinowych projektów Lucasfilmu. Dlaczego? W najbliższej gwiezdnowojennej serii powróci Wielki Admirał Thrawn. Chiss, w którego wcieli się Lars Mikkelsen, będzie natomiast kluczowym złoczyńcą nadciągających produkcji.

A skoro Ahsoka już niedaleko, wytwórnia powoli zaczyna skupiać się na kampanii promocyjnej serialu. Co prawda widzieliśmy już zwiastun zaprezentowany w czasie Star Wars Celebration, ale teraz Lucasfilm pomału przymierza się do tworzenia przedpremierowego szumu. Dlatego też projektowi poświęcono dużą część najnowszego numeru magazynu Empire. Znalazła się w nim garść nowych kadrów z serialu, natomiast okładki przedstawiają zarówno główną bohaterkę, jak i antagonistę.

Ekskluzywny wariant dla subskrybentów magazynu przedstawia Ahsokę przesłoniętą sylwetką głowy Wielkiego Admirała Thrawna. Wygląda na to, że do grafiki wykorzystano jedyny kadr z oficjalnego zwiastuna, na którym widać było postać Larsa Mikkelsena. Z jakiegoś powodu Lucasfilm bardzo ociąga się z ujawnieniem pełnego wyglądu Thrawna, choć warto przypomnieć, iż zobaczyć można go było od frontu w rozszerzonej wersji zapowiedzi.

Ahsoka zadebiutuje na Disney+ już w sierpniu. Serial będzie składać się z ośmiu odcinków, a za scenariusz każdego z nich odpowiada Dave Filoni.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.