Filmy

Reżyser filmu Star Wars potwierdza status projektu

Na początku kwietnia w czasie Star Wars Celebration zapowiedziano trzy nowe filmy osadzone w świecie Gwiezdnych wojen. Lucasfilm wciąż jednak planuje zrealizować przynajmniej część ogłoszonych wcześniej projektów. Mowa o filmie Taiki Waititiego, o którym twórca miał okazję wypowiedzieć się w niedawnym wywiadzie.

W rozmowie z The Hollywood Reporter Waititi potwierdził, iż projekt cały czas powstaje. Filmowiec w dalszym ciągu pracuje jeszcze nad scenariuszem. Sytuacja wygląda tak właściwie już od kilku lat. Mogłoby to być sygnałem, iż wytwórnia zarzuciła pomysł, jednak twórca przyznaje, że film sprawia mu pewne problemy. Biorąc pod uwagę, że Lucasfilm ma obecnie inne produkcje w kolejce, być może rzeczywiście po prostu dają Waititiemu dużo czasu na opracowanie swojego projektu Star Wars.

„Mam na niego naprawdę dobry pomysł. Ale jak z wszystkimi filmami, środkowa część jest trudna. Zastanawiasz się, co ma się wydarzyć. Przyglądasz się wtedy tym wszystkim innym świetnym filmom i stwierdzasz, że postaci nie mogą spotkać jakiegoś przemytnika z nieludzkim towarzyszem.”

Według niedawnych doniesień film Star Wars Taiki Waititiego może jednak urzeczywistnić się już niedługo. Wytwórnia bowiem podobno przymierza się do rozpoczęcia zdjęć już w przyszłym roku, gdy reżyser zakończy prace nad adaptacją książki Klara i Słońce.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.