Seriale

„Obi-Wan Kenobi” otrzyma 2. sezon? „Ewan McGregor błaga, by zrobić kolejny”

Niedawno upłynął cały rok od premiery jednego z najbardziej wyczekiwanych projektów Star Wars. Serial Obi-Wan Kenobi pozwolił Ewanowi McGregorowi wrócić do odległej galaktyki po kilkunastu latach. Co więcej oprócz niego znów zobaczyliśmy też Haydena Christensena. Sześcioodcinkowa przygoda pozostawiła jednak wielu fanów z poczuciem, iż Lucasfilm mógłby kontynuować produkcję. W związku z tym potencjalny 2. sezon jest częstym tematem wywiadów z twórcami czy obsadą.

Portal The Direct poruszył tę kwestię również w ostatnim wywiadzie z Vivien Lyrą Blair, która wcieliła się w serialu w młodą księżniczkę Leię. Oczywiście jako jedynie dziecięca aktorka, Blair nie ma wglądu w plany wytwórni. Twierdzi jednak, iż kontynuować przygody brodatego mistrza Jedi bardzo chce Ewan McGregor. On natomiast może już mieć wpływy w Lucasfilmie.

„Szczerze myślę, że to bardzo prawdopodobne, bo Ewan błaga, by zrobić kolejny. Jest naprawdę zaangażowany.”

Niedawno również Kathleen Kennedy twierdziła, że choć Obi-Wan Kenobi powstawał jako serial limitowany, nie wyklucza możliwości dalszych prac nad tytułem. Czy 2. sezon zatem powstanie? Póki co oficjalnie nie podjęto jeszcze żadnych działań w tym kierunku. Ale Lucasfilm niemal na pewno rozważa powrót do tej opowieści. Wiemy, że początkowo planowana była cała trylogia filmów o mistrzu Jedi, a jeśli chęci Ewana McGregora nie znikną, być może usłyszymy o nim w ciągu najbliższych paru lat.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.