Seriale

„Star Wars: Ahsoka” – wyciekł czas trwania premierowych odcinków

Zaledwie nieco ponad tydzień dzieli nas od premiery najnowszego serialu aktorskiego osadzonego w uniwersum Gwiezdnych wojen. Tak blisko debiutu w sieci zawsze pojawiają się jakieś przecieki na temat projektów. Star Wars: Ahsoka nie jest wyjątkiem.

Przy okazji emisji 3. sezonu The Mandalorian regularnie mogliśmy liczyć, iż z wyprzedzeniem poznamy czas trwania najbliższego odcinka. Źródło wycieków nie zawodzi i tym razem. Według profilu Cryptic HD QUALITY, gdy Ahsoka zadebiutuje na Disney+, obejrzenie premierowych odcinków zajmie nam ponad półtorej godziny. Na start mamy bowiem otrzymać dwa epizody serialu.

Pierwszy odcinek ma podobno trwać 54 minuty i 21 sekund, przy czym po 51 minutach zobaczymy napisy końcowe. Odcinek drugi będzie znacząco krótszy i zamknie się w 42 minutach i 15 sekundach, z których 38 minut i 33 sekundy stanowić będą realną treść. Ich łączny czas trwania wyniesie zatem godzinę i 36 minut.

Star Wars: Ahsoka trafi na Disney+ już 23 sierpnia. Po podwójnej premierze sezonu kolejne odcinki udostępniane będą pojedynczo w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.