Seriale

Wyciekł czas trwania piątego odcinka „Ahsoki”!

Po zakończeniu ostatniego odcinka Ahsoki, debiut kolejnego jest bardzo wyczekiwany przez fanów. Finał czwartej części najnowszego serialu aktorskiego Star Wars przedstawił spotkanie głównej bohaterki i jej mistrza w Świecie Pomiędzy Światami. W piątym epizodzie Ahsoka i Anakin spędzą razem trochę czasu. Ale jak długo będzie nam dane to oglądać?

Serialom Star Wars na Disney+ zdarza się zawierać wyjątkowo krótkie odcinki, często zamykające się w czasie około 30 minut. Na szczęście wygląda na to, że Ahsoka nie rozczaruje nas pod tym kątem w nadchodzącym tygodniu.

Profil Cryptic HD QUALITY informuje bowiem, iż piąty odcinek trwać będzie 49 minut i 50 sekund. Napisy końcowe rozpoczną się po nieco ponad 46 minutach. Przed nami zatem epizod wpisujący się mniej więcej w klasyczny telewizyjny standard.

Odcinek zadebiutuje na Disney+ już w najbliższą środę. Oprócz tego garść szczęśliwych fanów będzie miała okazję zobaczyć go na kinowych ekranach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.