Seriale

Wielki Admirał Thrawn na oficjalnym plakacie „Ahsoki”

Wczoraj na Disney+ zadebiutował szósty odcinek Ahsoki – najnowszego serialu aktorskiego Star Wars. Zobaczyliśmy w nim, jak złoczyńcy wraz z Sabine docierają do nowej galaktyki. Tam, na planecie Peridea, odnajdują swój cel. Tym samym pierwszy występ w live action zaliczył Wielki Admirał Thrawn.

Chissański strateg w nowym kanonie pojawił się już oczywiście w książkach i komiksach. W formie audiowizualnej natomiast – dotąd jedynie w animowanym serialu Rebelianci. Tam głosu użyczył mu Lars Mikkelsen. W Ahsoce Wielki Admirał Thrawn jest już w całości odgrywany przez niego. Powrót antagonisty był bardzo wyczekiwany przez fanów i najpewniej będzie miał konsekwencje odczuwalne w kolejnych projektach – w tym w filmie kinowym Dave’a Filoniego.

Po wielkim debiucie w odcinku, Wielki Admirał Thrawn musiał rzecz jasna trafić również na plakat promujący serial. Dzięki temu możemy jeszcze dokładniej przyjrzeć się kostiumowi i charakteryzacji Larsa Mikkelsena. Grafikę zobaczyć możecie poniżej.

Co sądzicie o występie Thrawna w ostatnim odcinku? Jak wyglądają Wasze przewidywania na temat zbliżającego się finału? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

Kolejny odcinek Ahsoki trafi na Disney+ w przyszłą środę.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.