Seriale

Hayden Christensen reaguje na powrót do roli Anakina w „Ahsoce”

Pierwsze wiadomości na temat występu Anakina Skywalkera w Ahsoce dotarły do nas już niemal dwa lata temu. Prawdą okazały się jednak dopiero niedawno, gdy serial w końcu trafił na Disney+. Powrót bohatera był prawdziwą ucztą dla fanów Gwiezdnych wojen. Ale być może jeszcze większe znaczenie przypisuje mu Hayden Christensen, odtwórca roli postaci.

W materiale zakulisowym zatytułowanym Anakin & Ahsoka’s Reunion, aktor miał możliwość podzielić się swoimi wrażeniami względem powrotu Skywalkera. Choć chwilę wcześniej wcielił się w niego w Obi-Wanie Kenobim, Hayden Christensen odbiera występ w Ahsoce jako wyjątkową możliwość.

„Kiedy skontaktowano się ze mną w sprawie udziału w projekcie Ahsoka, byłem zachwycony. Zakładanie kostiumu Anakina, noszenie szat Jedi – to wszystko oszałamia za każdym razem. Czuję ogromną wdzięczność.”

Jak dotąd aktor pojawił się w trzech odcinkach Ahsoki. Anakina zobaczyć mogliśmy w samej końcówce odcinka czwartego, dużej części piątego oraz w krótkiej scenie w odcinku siódmym. Ostatni występ przybrał formę nagrania szkoleniowego pozostawionego głównej bohaterce serialu. Ten przypadek pozostawia oczywiście dużo miejsca, aby Hayden Christensen jeszcze powrócił do roli Jedi.

Tymczasem przed nami finałowy odcinek 1. sezonu serialu. Ahsoka zakończy się w najbliższą środę. Epizod zadebiutuje na Disney+ o godzinie 3:00 według czasu polskiego.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.