Seriale

„Ahsoka” – wyciekł czas trwania finałowego odcinka sezonu!

Już za kilka dni zakończy się emisja najnowszego serialu aktorskiego Star Wars. Ahsoka towarzyszyła nam od drugiej połowy sierpnia. Od tego czasu na Disney+ zadebiutowało już siedem odcinków, a zatem przed nami ostatni.

Jak zazwyczaj ma to miejsce, informacje na temat długości nadchodzącego epizodu trafiły do sieci z wyprzedzeniem. Dane te nie są oficjalnie udostępniane ani potwierdzane, ale wycieki sprawdzają się niemal za każdym razem. Podobnie będzie zapewne i w tym przypadku.

Profil Cryptic HD QUALITY informuje, że finał sezonu trwać będzie 46 minut i 25 sekund. Jest to czas uwzględniający napisy końcowe – bez nich Ahsoka zapewni nam w przyszłym tygodniu 42 minuty i 43 sekundy rozrywki. W samym serwisie Disney+ odcinek figurować ma natomiast jako 49-minutowy ze względu na doliczanie plansz z obsadami głosowymi nieanglojęzycznych wersji serialu.

Finał nie będzie zatem długi, jednak wpisuje się w klasyczny telewizyjny standard. Fani nie powinni narzekać na zbyt krótki czas trwania odcinka, do czego seriale aktorskie Star Wars nierzadko dają dobry powód.

Ahsoka zakończy się już w najbliższą środę. Epizod trafi na Disney+ o godzinie 3:00 nad ranem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.