Filmy

Oficjalnie: „THE MANDALORIAN & GROGU” najbliższym filmem Star Wars!

Na zeszłorocznym Star Wars Celebration zapowiedziano trzy nowe filmy osadzone w świecie Gwiezdnych wojen. Wydawało się to dość sporą porcją nowych projektów, ale jak się okazuje, na tym nie kończą się plany Lucasfilmu na najbliższą przyszłość. Właśnie ogłoszono, iż na ekranach kin zobaczymy jeszcze jedną produkcję: The Mandalorian & Grogu.

Informację przekazano za pośrednictwem oficjalnej witryny Star Wars. Jak nietrudno się domyślić, film będzie kontynuacją serialu The Mandalorian, który od 2019 podbija platformę streamingową Disney+. Wszystko wskazuje na to, iż zgodnie z przeciekami z ostatnich miesięcy, nowy projekt zastąpi 4. sezon opowieści o mandaloriańskim łowcy nagród. Prace na planie mają bowiem ruszyć już w tym roku.

Jon Favreau jeszcze przed premierą 3. sezonu The Mandalorian chwalił się ukończeniem scenariuszy do kolejnego. W ostatnim czasie prawdopodobnie już pracował nad przekształceniem ich w jeden materiał. Jakie będą tego efekty, przekonamy się już niedługo – nowy film ma zadebiutować jako pierwszy spośród czterech obecnie zapowiedzianych. Favreau zajmie się tak że reżyserią oraz, podobnie jak w przypadku serialu będącego tu pierwowzorem, otrzyma stanowisko producenta u boku Kathleen Kennedy i Dave’a Filoniego.

Jak na razie nie ujawniono planowanej daty premiery filmu. Realistycznie jednak nie należy spodziewać się seansów wcześniej niż w 2026. Disney wciąż ma zresztą zarezerwowane daty debiutów dla filmów Star Wars na 22 maja i 18 grudnia tego roku. The Mandalorian & Grogu być może zobaczymy zatem w jeden z tych dni, choć warto mieć na uwadze, iż ten grafik ustalano jeszcze przed strajkami scenarzystów i aktorów. Dokładniejsze informacje z czasem na pewno się pojawią. Wówczas oczywiście Was o nich poinformujemy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.