Seriale

Diego Luna potwierdza: trwają prace na planie serialu o Cassianie Andorze

Pomału końca dobiegać będzie 2. sezon pierwszego serialu aktorskiego Star WarsThe Mandalorian. W międzyczasie Lucasfilm pracuje jednak również nad innymi projektami przeznaczonymi do dystrybucji za pośrednictwem Disney+. Jednym z nich jest serialowy prequel Rogue One, poświęcony postaci odgrywanego przez Diego Lunę Cassiana Andora.

Z nieoficjalnych źródeł wiedzieliśmy już, iż od listopada trwały zdjęcia. Dziś otrzymaliśmy jednak potwierdzenie od aktora wcielającego się w głównego bohatera nadchodzącego projektu. Diego Luna był bowiem gościem ostatniego Jimmy Kimmel Live! i choć raczej starał się obchodzić temat szerokim łukiem, pytany powiedział to i owo. Aktor potwierdził, że znajduje się w Londynie, gdzie trwają prace nad gwiezdnowojennym serialem. Luna oznajmił też, iż na święta wróci do rodziny w Meksyku – oczywiście jednak nie będzie to koniec realizacji projektu, a zaledwie przerwa w produkcji (nie można też zresztą wykluczyć, że „mniej widoczne” osoby i tak będą w tym czasie pracować).

Oprócz tego artysta podzielił się z grubsza swoją opinią o historii, którą przedstawi nam serial, który jako prequel mógłby wydawać się niepotrzebny.

„Miło jest powrócić do historii, której zakończenie już znasz i powyciągać z niej niuanse, nadbudować różne warstwy. Myślę, że dobrze jest zrobić coś, co nie polega tylko na tym, żeby dotrzeć do końca.”

Serial o Cassianie Andorze, którego konkretnego tytułu jak na razie nie poznaliśmy, ma zadebiutować na Disney+ jeszcze w przyszłym roku. Najpewniej będzie to druga połowa, a być może nawet okolice końcówki 2021.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.