Seriale

Disney Investor Day 2020: powstanie 10 seriali Star Wars w ciągu najbliższych lat

[AKTUALIZACJA] Zapowiedziano całą gamę seriali aktorskich, animacji i filmów że świata Star Wars. Szczegóły.

Trwa właśnie zapowiadane parę dni temu spotkanie z inwestorami The Walt Disney Company, które transmitowane jest na oficjalnej stronie Disneya. Pośród pierwszych istotnych informacji pojawiła się wzmianka o planach dotyczących serii spod szyldu Star Wars, Marvel, Disney i Pixar.

Jak ujawniono, w ciągu najbliższych kilku lat koncern planuje wyprodukowanie co najmniej 10 seriali osadzonych w uniwersum Gwiezdnych wojen.

Póki co nie wiadomo nic ponadto, nie podano żadnych szczegółów dotyczących jakiejkolwiek z tych produkcji. Można domniemywać, że pośród wspomnianej dziesiątki znajdują się zapowiedziane już serie o Obi-Wanie Kenobim, Cassianie Andorze, animacja The Bad Batch oraz niezatytułowana seria tworzona przez Leslye Headland. Plotki z ostatnich miesięcy mówią też o animowanym sequelu Rebeliantów oraz samodzielnych produkcjach o Bobie Fetcie, Ahsoce Tano i Bo-Katan Kryze – podkreślamy jednak, że cały czas są to tylko plotki, więc traktujcie je z przymrużeniem oka.

Niestety wciąż nie doczekaliśmy się konkretów odnośnie startu Disney+ w Europie Wschodniej (do której Disney kwalifikuje polski rynek). Potwierdzono jedynie, że będzie to 2021 rok.

Konferencja wciąż trwa, więc możliwe, że dowiemy się czegoś więcej. Śledźcie nas, aby nie pominąć żadnych wieści.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.