Seriale

[Plotka] Powstaje serial animowany osadzony w erze The High Republic

Ostatnimi czasy sporo słyszy się na temat nadchodzących seriali aktorskich ze świata Gwiezdnych wojen, jednakże twórcy wciąż nie mają zamiaru porzucić na ich rzecz tworzenia animacji, od których przecież zaczął się romans odległej galaktyki z odcinkową formą opowiadania historii. Parę miesięcy temu oficjalnie zapowiedziano premierę The Bad Batch, serialu mającego opowiadać o losach klonów z tytułowego oddziału, który mogliśmy poznać w finałowym sezonie The Clone Wars. Krążą również plotki o sequelu Rebeliantów, potencjalnie mogącym opowiedzieć o poszukiwaniach zaginionego Ezry Bridgera, jednak teraz pojawiła się plotka zupełnie odbiegająca od pozostałych – jeśli bowiem okazałaby się prawdą, mielibyśmy szansę poznać nową erę Star Wars nie tylko w formie książkowej czy komiksowej, lecz także animowanej.

Jak donosi Jordan Maison z portalu Cinelinx, Lucasfilm niedawno rozpoczął pracę nad serią osadzoną w erze The High Republic. Projekt poświęcony wydarzeniom rozgrywającym się przeszło 200 lat przed Mrocznym widmem był jak dotąd zapowiadany jako inicjatywa książkowo-komiksowa, ale od pewnego czasu wypływają niepotwierdzone informacje, że planowane jest rozszerzenie listy mediów, poprzez które fani mogliby poznawać ten okres w dziejach odleglej galaktyki.

Redaktor serwisu twierdzi również, iż doszły do niego słuchy o produkcji aktorskiej umiejscowionej w tej samej erze, natomiast nie jest pewien, czy opcja ta jest jeszcze rozważana przez włodarzy marki. Inaczej ma się sprawa w kwestii powstania omawianej animacji, co do którego Maison wydaje się być bardziej przekonany.

Jeśli doniesienia o produkcji osadzonej w ramach The High Republic kiedykolwiek okażą się prawdą, otworzy to furtkę dla wielu innych możliwości – prawdopodobnie z czasem moglibyśmy doczekać się gier wideo, a może nawet filmów pełnometrażowych.

Jedno nie ulega wątpliwości – styczniowy start pierwszej fali książek i komiksów będzie testem dla nowej ery uniwersum. Jeśli przyjmą się one dobrze, z pewnością zachęci to Disney i Lucasfilm do zainwestowania pieniędzy oraz czasu w rozszerzenie projektu, który byłby dla twórców świetną piaskownicą do tworzenia świeżych historii, kompletnie niezależnych od ograniczającej swobodę sagi Skywalkerów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.