Seriale

Znamy liczbę odcinków serialu o Cassianie. Sezon „Andora” dłuższy od „The Mandalorian”

Choć obecnie łatwo skupić całą uwagę na jednym serialu aktorskim Star Wars, jaki mamy możliwość oglądać, warto pamiętać, że oprócz The Mandalorian czeka nas jeszcze sporo ekscytujących projektów. Jednym z nich jest Andor – serial poświęcony bohaterowi Łotra 1.

Wygląda zresztą na to, iż tytułem o Cassianie będziemy ekscytować się być może nie bardziej niż przygodami Dina Djarina i Grogu, ale z całą pewnością dłużej. Pojedynczy sezon The Mandalorian liczy sobie bowiem 8 odcinków, a Andor, jak ujawnił jeden z członków ekipy w materiale promocyjnym udostępnionym w czasie Disney Investor Day, będzie ich miał aż 12.

„Dwanaście odcinków, dwanaście scenariuszy, ponad 200 członków obsady.”

Andor, podobnie jak reszta nadchodzących seriali Star Wars, dystrybuowany będzie na platformie streamingowej Disney+. Oczekiwany termin premiery to rok 2022 – ponieważ zdjęcia trwają już od jakiegoś czasu, prawdopodobnie będzie to data bliższa jego początkowi.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.