Książki i komiksy

Zapowiedziano książkę „The High Republic: The Rising Storm”

Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej premiery pierwszej fali książek i komiksów związanych z nową erą Gwiezdnych wojen, znaną w tej chwili pod nazwą The High Republic. W ostatnich dniach ujawniono ekskluzywną okładkę zapowiedzianej na 5 stycznia powieści Light of the Jedi autorstwa Charlesa Soule’a, natomiast dziś oficjalna strona Star Wars zapowiedziała kolejną pozycję dla dorosłych czytelników o podtytule The Rising Storm.

Książka autorstwa Cavana Scotta ukaże się na amerykańskim rynku 6 lipca 2021 roku, a więc w ramach drugiej fali rozwoju ery. Choć nie ma stanowić bezpośredniej kontynuacji wspomnianego wcześniej Light of the Jedi, to autor zapowiada, że rozwinie ona wiele wątków zapoczątkowanych w powieści Charlesa Soule’a.

Scott nie mógł ujawnić zbyt wielu detali fabularnych, natomiast zdradził, że The Rising Storm przeniesie panowanie i terror siany przez Nihilów na wyższy poziom względem tego, co będziemy mogli zobaczyć w ramach Light of the Jedi. Jednak tym razem na ich drodze stanie nowo mianowany członek Rady Jedi, Stellan Gios, wraz z padawanem Bellem Zettifarem i intrygującą tholothianką, mieczem świetlnym do wynajęcia Ty Yorrick. Yorrick nie jest członkinią Zakonu, choć posługuje się mieczem świetlnym i korzysta z Mocy. Jest również łowczynią potworów.

Pełną okładkę książki możecie obejrzeć poniżej:

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.